Sieć sklepów Vive zagości w Jeleniej Górze

Mimo trudności rynkowych w czwartek 13 sierpnia o godzinie 9 w Jeleniej Górze przy ul. Sygietyńskiego odbędzie się wielkie otwarcie pierwszego sklepu sieci Vive Profit w tym mieście.

Faktem jest, że przez ostatnie 3 miesiące plany ekspansji Vive Profit były zamrożone. Teraz firma wraca do normalnego tempa uruchamiania nowych lokalizacji sklepów, a więc około 10 rocznie.

- Nasz pierwszy „covidowy” obiekt już działa – to pop-up store Vive Premium w Warszawskim Centrum Praskim Koneser. Kolejny krok to właśnie sklep Vive Profit mieszczący się w nowo powstałym obiekcie handlowym w Jeleniej Górze – mówi Piotr Malinowski, dyrektor handlowy sieci sklepów Vive Profit.

Zapowiada, że do końca listopada operator będzie otwierać kolejne sklepy, głównie w rejonach, w których już działa. - Chcemy wzmocnić naszą obecność m.in. w województwie dolnośląskim oraz w Polsce centralnej, przede wszystkim na Mazowszu – wyjaśnia Piotr Malinowski.

Vive Profit to sieć 34 sklepów z odzieżą. Ten w Jeleniej Górze jest 35. obiektem marki w Polsce, nie licząc butiku Vive Premium w Warszawie. W każdym z nich klient znajdziecie 100 000 sztuk markowej odzieży dostępnych każdego dnia, a w tym marki premium w specjalnych strefach top. Ponadto asortyment wymieniamy jest całkowicie raz w tygodniu.

Sieć podkreśla, że dba również o atrakcyjne ceny swoich produktów proponując system sprzedaży oparty na jednotygodniowych cyklach sprzedaży oraz malejących każdego dnia cenach asortymentu (w ostatnim dniu cyklu proponowana jest sprzedaż na torby o różnych rozmiarach).

Do czwartku 20 sierpnia wszyscy klienci Vive Profit w Jeleniej Górze będą mogli skorzystać z m.in. 10% zniżki na cały asortyment oraz wielu innych dedykowanych multiofert.

 

Katarzyna Pierzchała 3720 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.