Lidl rozdaje skarbony i zachęca do oszczędzania

Dyskonter przygotował akcję "W Lidlu oszczędzanie ma swój dom". W ten sposób sieć przypomina, że zakupy w Lidlu to oszczędność czasu i pieniędzy. W ramach akcji od poniedziałku 10 sierpnia klienci mogą zdobyć ceramiczne skarbony.

Już od poniedziałku 10 sierpnia we wszystkich ponad 730 sklepach sieci Lidl Polska będzie można zdobyć ceramiczną skarbonkę, dokonując zakupów 6 razy za kwotę minimum 40 zł, w tym za każdym razem w koszyku powinno się znaleźć przynajmniej jedno warzywo lub owoc.

Każde wydane 40 zł to jedna naklejka, a sześć naklejek można wymienić w kasie na skarbonkę. Z akcji wyłączone są: napoje alkoholowe, w tym piwo, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmioty służące do karmienia niemowląt, karty prezentowe Lidl. Skarbonki wykonano z ceramiki, są zapakowane w ekologiczny sposób – w papierową osłonę oraz kartonik.

Operator podkreśla, że dąży do tego, aby klienci mogli oszczędzać podczas codziennych zakupów w sklepach Lidl Polska, dlatego oferuje produkty wysokiej jakości w niskich, lidlowych cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Każdego dnia wprowadza też w sklepach liczne promocje cenowe, a także udostępnia dodatkowe rabaty, kupony i zdrapki w aplikacji zakupowej Lidl Plus.

- Chcemy, aby nasi klienci mieli „Więcej na radość z życia”, dlatego nieustannie rozwijamy naszą ofertę. Obecnie uruchamiamy nową akcję „W Lidlu oszczędzanie ma swój dom”, która zachęca do racjonalnych postaw i odkładania środków. Zależy nam, aby w polskich domach stanęła nasza symboliczna skarbonka, która mamy nadzieję, zmotywuje do oszczędzania i realizacji wielu celów - mówi Aleksandra Robaszkiewicz, head of corporate communication, Lidl Polska.

Akcja trwa od poniedziałku 10 sierpnia do 5 września lub do wyczerpania zapasów.

Katarzyna Pierzchała 3712 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.