Spar rozszerza współpracę z Frigo Logistics

Dotychczasowa współpraca sieci sklepów Spar z Frigo Logistics została rozszerzona o dostawy do większości sklepów Spar w kraju.

W ramach dotychczasowej współpracy firma realizowała dla sieci delikatesów Piotr i Paweł – która przechodzi proces rebrandingu – usługę magazynowania oraz dystrybucji produktów mrożonych do sklepów zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Jak podkreślają w centrali Wasz Sklep Spar, spółki zależnej Spar Polska, produkty mrożone są ważnym elementem asortymentu każdego sklepu. - Dzięki rozszerzeniu współpracy z naszym partnerem możemy w większej liczbie placówek zaoferować klientom szeroką ofertę mrożonek, m.in. wiele rodzajów owoców, warzyw, ryb i szeroki wachlarz innych produktów, które są bardzo ważnym elementem w gastronomii – podkreśla przedstawiciel Wasz Sklep Spar.

Z kolei Kristof Verbruggen, prezes zarządu Frigo Logistics dodaje, że rozwinięcie usługi magazynowania oraz dystrybucji produktów mrożonych o placówki Spar jest ważnym krokiem we wzajemnej współpracy. - Dokonaliśmy zwiększenia ilości realizowanych dostaw, gwarantując jednocześnie dotrzymanie ich terminowości oraz poprawności realizowanych zamówień – podkreśla.

The Spar Group Ltd. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA. W latach 60. firma stała się wyłącznym master franczyzodawcą Spar w Republice Południowej Afryki. Obecnie The Spar Group Ltd. działa również w innych krajach afrykańskich, w tym w Angoli, Zambii, Botswanie, Namibii, Mozambiku, Malawi, Lesotho, Suazi. Firma działa również w Irlandii, południowo-zachodniej Anglii, Szwajcarii, na Sri Lance a także w Polsce, po przejęciu sieci Piotr i Paweł.

Katarzyna Pierzchała 3911 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.