Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Piwo Trybunał z czterema medalami

Jednym srebrnym i trzema brązowymi.

W tegorocznej edycji festiwalu „London Beer Competition”, regionalne piwo Trybunał z browaru w Piotrkowie Trybunalskim zdobyło aż cztery medale - jeden srebrny i trzy brązowe.

Jury konkursu najwyżej oceniło wariant Trybunał Export, które w kategorii „Czech Lager” z wynikiem 83 punktów na 100 możliwych zdobyło srebrny medal.

Pozostałe nagrody czyli medale brązowe przypadły w kolejności wariantom Trybunał Pils (75 pkt.), Trybunał Porter Bałtycki (75 pkt.) i Trybunał Ciemne (69 pkt.).

- Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że nasza regionalna marka, na londyńskim konkursie, zdobyła
najwięcej medali spośród wszystkich polskich browarów - mówi Michał Leszczyński, dyrektor marketingu firmy Sulimar, właściciela browaru.

Marka Trybunał, należy do firmy Sulimar, która istnieje na rynku od 1927 roku, kontynuując tradycje browarnicze z Piotrkowa i okolic. Należą do niej również takie marki piwne jak Cornelius czy Beczkowe. Wszystkie gatunki oferowanych przez Sulimar piw, warzone są w oparciu o tradycyjne metody browarnicze, wyłącznie przy użyciu naturalnych składników, bez chemicznych ulepszaczy czy konserwantów.

Joanna Hamdan 11261 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.