Jutro otwarcie Lidla w Gorzowie

W czwartek 6 sierpnia otwarta zostanie 7. placówka Lidl w Gorzowie Wielkopolskim, przy ulicy Walczaka 23G. Według wyliczeń portalu handelextra.pl będzie to 732. placówka sieci w Polsce.

Otwarcie nastąpi już o godzinie 6:00 i – jak zapewnia operator – odbędzie się z uwzględnieniem środków ochrony i bezpieczeństwa stosowanych we wszystkich sklepach sieci.

Nowy sklep ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą 1065 mkw. W obiekcie zostało zatrudnionych 21 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00-22.00, a w niedziele handlowe od 9.00 do 19.00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać ze 110 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia klienci będą mogli poczęstować się kawą, przygotowaną przez baristów.

W nowo otwartym sklepie klienci znajdą artykuły w atrakcyjnych cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla”, pieczywa bez konserwantów „Chrupiące z Pieca”, a także marek takich jak: „Pikok” – wędliny, „Pilos” – nabiał oraz szerokiego asortymentu produktów w „Strefie Wege”, jak również kosmetyków wegańskich marki „Cien Food For Skin”. W asortymencie znajdziemy także odzież oraz produkty przemysłowe w niskich cenach.

Co warte podkreślenia, w placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, wykorzystany na cele ogrzewania obiektu, a także pełne energooszczędne oświetlenie LED – zarówno wewnątrz obiektu jak i na parkingu wraz ze sterowaniem oświetleniem mającym na celu optymalizację jego zużycia.

 

 

Katarzyna Pierzchała 3720 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.