Poszukiwany najstarszy Kärcher

Ruszyły poszukiwania zakrojone na szeroką skalę. Masz w swojej firmie stare urządzenie ciśnieniowe Kärcher lub inne? Wymień je teraz w ramach akcji "Stare na nowe".

Na początku sierpnia ruszyła akcja firmy Kärcher, która daje 15% rabatu na zakup nowego urządzenia HDS z podgrzewaniem wody, jeśli dostarczy się stare urządzenie ciśnieniowe Kärcher lub innego producenta.

To jednak nie wszystko. Posiadacz najstarszego urządzenia ciśnieniowego Kärcher będzie uprawniony do zakupu kosiarki LMO wraz z baterią i ładowarką w cenie zaledwie 2 zł. Wystarczy zarejestrować swojego starego „kärchera” w formularzu dostępnym na stronie: www.kaercher.com/pl/promocje/stare-na-nowe.html.

Urządzenia Kärcher słyną z długiej żywotności. Na wszystkie jednak maszyny przychodzi czas, gdy trzeba pomyśleć o wymianie ich na nowy model. Teraz jest do tego doskonała okazja, gdyż firma Kärcher daje rabat dla każdego, kto dostarczy swoja starą „ciśnieniówkę” Kärcher lub innego producenta. Opust dotyczy zakupu trzech modeli urządzeń z podgrzewaniem wody typu HDS.

Maszyny te są niezwykle przydatne zwłaszcza w obecnym czasie, gdy mierzymy się wszyscy z zagrożeniem epidemicznym. HDS to urządzenie, które dzięki temu, że czyści gorącą wodą lub parą (w trybie parowym) potrafi usuwać z powierzchni wszelkie patogeny w tym koronawirusa.


Katarzyna Pierzchała 3712 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.