Nowa promocja Mastercard, Banku Pocztowego i Caritas Polska

W jej ramach każdy nowy użytkownik karty Mastercard z logo Caritas, wydanej przez Bank Pocztowy, otrzyma w programie Bezcenne Chwile cegiełki charytatywne o wartości 215 zł.

Dzięki karcie Mastercard z logo Caritas, wydanej do konta w ramach Programu „Uratuję Cię” Banku Pocztowego, użytkownik ma możliwość wspierać cele dobroczynne podczas codziennych zakupów.

Za każdą płatność zrealizowaną kartą, także w internecie, przyznawane są punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile, które następnie zamieniane są na cegiełki i przekazywane Caritas Polska. Caritas przeznacza je na pomoc potrzebującym z serwisu uratujecie.pl.

Najwięcej punktów użytkownik zyskuje podczas transakcji u partnerów handlowych programu, wśród których znajduje się już ponad 80 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych. Konsumenci, którzy od 4 sierpnia wybiorą tę kartę, zostaną dodatkowo nagrodzeni punktami na start, dzięki czemu już od samego początku jej używania mogą działać w szczytnym celu. Użytkownikowi nowej promocji zostaną przyznane punkty odpowiadające kwocie 215 zł, które od razu trafią w ramach pomocy potrzebującym do Caritas Polska. Punkty się naliczają, gdy karta jest aktywna, czyli wykonana została minimum jedna transakcja.

Promocja potrwa do końca roku.

Szczegóły na www.bezcennechwile.pl.

Joanna Hamdan 11252 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.