Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Na rynku pojawiła się nowa wódka

Mowa o Kruk Wódka Manufakturowa.

W maju na rynek weszła prawdziwa polska wódka manufakturowa, wytwarzana w niewielkiej ilości zgodnie ze starymi i sprawdzonymi zasadami zestawiania destylatów. Długo leżakują w kadziach nabierając głębi i gładkiego smaku. Nalewana, korkowana, etykietowana i numerowana ręcznie. Jakość gwarantowana przez właścicieli ich własnymi podpisami.

- Kruk Wódka Manufakturowa narodziła się w Pałacu Nakomiady z 1705 roku. Dawne majątki ziemskie słynęły z wytwarzania wykwintnych alkoholi w rodzinnych manufakturach. Pieczołowicie przenosimy te tradycje do dzisiejszego świata. Podobnie jak dawni mistrzowie rzemiosł, latami terminowaliśmy zbierając doświadczenia w wytwarzaniu najlepszych wódek w Polsce, by stworzyć łagodnie filtrowaną i wolno dojrzewającą wódkę Kruk - mówi
Joanna Bujarska-Ciszek, współwłaścicielka firmy.

- Robimy wódkę niszową. Jesteśmy obecni przy jej wytwarzaniu, próbujemy jak smakuje. Gdy inni gonią za szybkością i ilością, my dajemy naszej wódce czas na dojrzewanie. Tak nasza SlowVodka nabiera coraz lepszego smaku, tak dobrego, że promujemy jej picie podbnie jak pijemy dobre whisky, czy burbona: lekko schłodzoną lub na lodzie, szklanka z grubego szkła, bez pośpiechu i z satysfakcją - dodaje Mikołaj Ciaś współwłaściciel firmy.

Wódka dostępna jest w dwóch smakach – żyto i ziemniak. Sugerowana cena detaliczna za 500 ml wynosi 69,99 zł, a za 700 ml - 99,99 zł.

Kruk Wódka Manufakturowa będzie dostępna w specjalistycznych sklepach z alkoholem oraz w gastronomii.

Joanna Hamdan 13233 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.