Nowy wymiar zakupów w gdańskiej Biedronce

Świeżo wyremontowany sklep sieci przy ul. Kartuskiej 467 został wyposażony w zielony dach.

Na 1000 mkw. został posadzony rozchodnik kaukaski. Zdaniem sieci takie rozwiązanie pozwala m.in. tłumić hałas, zimą zapobiega utracie ciepła, zaś latem chroni przed nadmiernym nagrzewaniem budynku, filtruje zanieczyszczenia powietrza oraz produkuje tlen.
 
Natomiast w środku sklepu, na klientów czeka nowoczesna, odświeżona sala sprzedaży o powierzchni 745 mkw. Ponadto placówka w Gdańsku jest przyjazna środowisku również ze względu na zastosowanie w niej oświetlenia LED oraz regały chłodnicze wykorzystujące gaz CO2. W sali sprzedażowej klienci znajdą 2 czytniki cenowe, a do ich dyspozycji oddano 4 kasy tradycyjne oraz 3 samoobsługowe. Przed sklepem znajduje się również parking z 48 miejscami parkingowymi, w tym 2 miejsca przewidziano dla osób niepełnosprawnych.
 
- Nasi klienci doceniają wygodę robienia zakupów, dlatego zmieniamy się właśnie dla nich. Mamy nadzieję, że mieszkańcom Gdańska spodobają się zmiany, które wprowadziliśmy do placówki przy ul. Kartuskiej. Już od dziś czekają tam na nich wyjątkowe oferty oraz promocje, dlatego zapraszamy na zakupy - mówi Szymon Sochacki, starszy menedżer sprzedaży odpowiedzialny za sklep sieci Biedronka przy ul. Kartuskiej w Gdańsku.
 
Oprócz superoferty na produkty spożywcze - pomidor gałązka 80% taniej (0,99 zł za kg), banan premium 60% taniej (1,99 zł za kg), świeży filet z piersi z kurczaka Kraina Mięs 46% taniej (8,99 zł za kg), klienci będą mogli zaopatrzyć się w artykuły przemysłowe oraz tekstylia w ofercie „Kup min. 2 i zapłać -50%” (oferta obowiązuje od 30 lipca do 01 sierpnia lub do wyczerpania zapasów).

Sklep Biedronka w Gdańsku, przy ul. Kartuskiej 467 będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 23:30 oraz w niedziele handlowe od 9 do 21.

Joanna Hamdan 11130 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.