Spar się rozrasta

29 lipca sieć powiększyła się o koleją placówkę.

Nowy sklep otworzył się pod szyldem Spar w Pniewach, w województwie wielkopolskim, przy ul. Międzychodzkiej. Dla klientów dostępne jest ok. 725 mkw. sali sprzedaży. Lokalna społeczność może także skorzystać z usługi zakupów online na stronie www.e-spar.com.pl z dowozem do domu.

Nowy sklep powstał w wyniku dynamicznego procesu rebrandingu sieci delikatesów Piotr i Paweł.

- Nasza sieć w Polsce rozrasta się w bardzo szybkim tempie – aktualnie wynosi ona ponad 215 placówek, a około 87% naszych sklepów jest zarządzanych przez niezależnych partnerów - mówi Rob Philipson, członek zarządu Spar Group.

- Chcemy zapewnić naszym klientom doświadczenia zakupowe na najwyższym poziomie. Łączymy wiedzę ekspertów z danych regionów z najwyższymi standardami Grupy Spar, które także bazują na trosce o zadowolenie oraz wygodę konsumentów. Naszymi klientami są osoby, które mają wysokie oczekiwania w zakresie świeżości produktów, dlatego w naszych sklepach – także w nowej placówce w Pniewach – oferujemy stały dostęp do świeżych artykułów spożywczych wysokiej jakości oraz w atrakcyjnych cenach. Ponadto w naszych placówkach jest duży wybór produktów dla zwolenników artykułów eko i bio pod marką własną Spar i nie tylko - dodaje.

Proces rebrandingu sklepów Piotr i Paweł rozłożony jest na cały 2020 rok, aby zapewnić sprawność jego przebiegu. Spar dokładnie analizuje potrzeby i oczekiwania klientów sklepów w danej lokalizacji. Spółka zakłada dysponowanie 400 sklepami w ciągu 5 lat w Polsce – na bazie placówek Piotr i Paweł, a także w oparciu o nowe umowy z niezależnymi detalistami.

Joanna Hamdan 11123 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.