Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Harnaś wydłuża czas trwania swojej loterii podkapslowej

Piwo marki w promocyjnych opakowaniach będzie można kupić do końca listopada. Do wygrania są 0,5-l puszki i 4-paki.

Kolejna odsłona loterii podkapslowej marki Harnaś rozpoczyna się 1 sierpnia. Aby wygrać pojedyncze piwa oraz 4-paki Harnasia, wystarczy kupić promocyjną butelkę albo puszkę piwa Harnaś i znaleźć pod kapslem lub kluczykiem hasła „#Harnaś 2020” lub „#Harnaś 4-pak 2020”.

W sklepach dostępne są promocyjne opakowania piwa Harnaś, a także materiały POSM, przygotowane przez agencję NAV. Promocję wspiera również kampania TV stworzona przez agencję Grey oraz działania w Internecie. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Initiative.

Tegoroczna, 14. edycja loterii rozpoczęła się 1 lutego i pierwotnie miała potrwać do 31 lipca.

Joanna Hamdan 11123 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.