Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Winiarnia Winestory zawitała na warszawską Białołękę

Marka otworzyła swój sklep w Galerii Północnej.

W asortymencie sklepy Winestory dostępne są wyselekcjonowane wina oraz bogaty wybór whisky, koniaków, likierów, ginów, wódek i rumów sprowadzanych prosto z Jamajki, Martyniki, Kuby czy Barbadosu. Salon znajduje się na parterze galerii w pobliżu sklepu New Yorker, a jego otwarcie miało miejsce w środę, 29 lipca. Nowo otwarty lokal Winestory w Galerii Północnej jest już dziewiątym sklepem marki w Warszawie.

- Widzimy, że klienci odwiedzający galerie handlowe bardzo chętnie robią zakupy w naszych sklepach, dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą sieć. Zależało nam na dobrej lokalizacji. Wybraliśmy Galerię Północną i już podczas otwarcia przekonaliśmy się, że była to dobra decyzja. Cieszymy się, że nasz nowy sklep spotkał się z tak dużym zainteresowaniem i wierzymy, że przyciągnie jeszcze wielu nowych klientów - powiedziała Agnieszka Wolska, wiceprezes zarządu Wineonline, właściciela marki Winestory.

Winestory to rodzinna firma, stworzona z pasji do wina oraz potrzeby szerzenia kultury picia wina i wiedzy na temat doboru alkoholi do potraw. Marka od lat współpracuje z winiarzami na całym świecie, dzięki czemu może zaoferować swoim klientom starannie wyselekcjonowane trunki w atrakcyjnych cenach. Winestory dużą uwagę przykłada też do obsługi klienta, dlatego w salonach zatrudnieni są profesjonalni doradcy, posiadający specjalistyczną wiedzę na temat win i alkoholi mocnych.

Joanna Hamdan 11130 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.