Żywiec Zdrój. Żywiec Zdrój Essence

W nowym opakowaniu wykonanym w całości z przetworzonego plastiku (tzw. rPET).

Essence to odpowiedź marki na zyskujący na popularności trend zdrowego stylu życia, który doskonale wpisuje się w misję firmy zachęcania ludzi do tego, by pili zdrowiej. W tym celu marka prowadzi liczne kampanie i programy edukacyjne oraz regularnie rozbudowuje swoją ofertę o produkty z krótkim i prostym składem, których przykładem jest właśnie Essence.

Essence to połączenie naturalnej wody mineralnej, wyłącznie naturalnych aromatów owoców i ziół oraz soku z cytryny z certyfikowanych upraw bio. Produkt nie zawiera cukru, sztucznych aromatów czy innych dodatków. Dostępny jest w trzech wariantach smakowych: mandarynka z trawą cytrynową, ogórek z limonką oraz cytryna z bazylią.

Produkty z tej linii zostały stworzone z myślą o osobach, które dbają o zdrową, zbilansowaną dietę, wybierają napoje z krótkim i prostym składem, bazującym jedynie na naturalnych substancjach. Sprawdzi się również w przypadku tych, którzy nie przepadają za naturalnym smakiem wody, ale chcieliby nawadniać się w zdrowy sposób. To także doskonała propozycja na lato – dodatek naturalnych aromatów owoców zapewnia orzeźwienie, a niewielka, poręczna butelka doskonale sprawdzi się poza domem.

Od maja Essence dostępny jest w opakowaniu o pojemności 370 ml, które wykonane zostało w 100% z plastiku z recyklingu oraz niezmiennie w całości nadaje się do recyklingu. Po entuzjastycznym przyjęciu produktu w 2019 r., Żywiec Zdrój zdecydował się rozszerzyć jego dystrybucję na wszystkie sieci handlowe w całym kraju.

Rekomendowana cena detaliczna za butelkę o pojemności 370 ml to 3,19 zł.

Joanna Hamdan 11123 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.