Hochland Polska. Hochland Naturalnie, że pyszny!

Nowy ser w kubku zawiera 100% naturalnych składników, gwarantujących 100% pysznego smaku.

Zdaniem producenta nowy ser Hochland Naturalnie, że pyszny! to pierwszy taki ser w Polsce, w kategorii serów topionych. Jego wyrazisty smak i wyjątkowo kremowa konsystencja, z pewnością zdobędą uznanie fanów pysznych kanapek i kreatywnych dipów.

Hochland Naturalnie, że pyszny! to pierwszy w kategorii serów topionych produkt, który zawiera 100% naturalnych składników. W swoim składzie nie posiada żadnych emulgatorów, barwników, ani konserwantów.

Opakowanie sera kremowego Hochland Naturalnie, że pyszny! jest unikalne w całej kategorii. Ma okrągły kształt i wyróżnia naturalną teksturą oraz nowoczesną grafiką.

Hochland Naturalnie, że pyszny! w kubkach dostępny jest w pięciu wariantach: ze śmietanką, maasdamer, emmentaler, gouda oraz gouda z pomidorami i szczypiorkiem. Dzięki kremowej konsystencji idealnie rozprowadza się na pieczywie, można go wykorzystywać także jako dip. Jego wyrazisty smak nada charakteru każdej przekąsce. Doskonale sprawdzi się nie tylko na tradycyjnych kanapkach, ale też jako składnik wielu dań – sosów, zup, zapiekanek, a nawet deserów.

Cena za 120 g wynosi 3,49 zł.

Joanna Hamdan 11130 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.