Joanna Jędrzejczyk promuje Medispirant

Trzykrotna zawodowa mistrzyni świata i pięciokrotna mistrzyni Polski w boksie tajskim jest bohaterką nowego spotu marki.

Reklama w zupełnie inny niż dotychczas sposób ukazuje mistrzynię. Joanna, mimo, że w towarzystwie worka treningowego, czyli w swoim naturalnym środowisku, przedstawiona jest w bardzo lekki i kobiecy sposób. Ten kontrast doskonale odzwierciedla działanie blokera – działa stanowczo, a równocześnie jest delikatny dla skóry.

Do tej pory marki Aflofarmu były promowane przez wiele znanych osób. Joanna Jędrzejczyk dołączyła do grona takich nazwisk jak: Monika Mrozowska, Jolanta Pieńkowska, Ada Fijał czy Małgorzata Potocka.
 
Medispirant to bloker w sprayu, który eliminuje problem pocenia się aż do 7 dni. Działa antybakteryjnie, nie zawiera alkoholu, który może działać drażniąco i przesuszająco na skórę. Charakteryzuje się mocnym działaniem, ale jest łagodny dla skóry. Dzięki nowoczesnej formule, bloker bardzo szybko się wchłania, nie lepi się, a efekty są widoczne już po pierwszym użyciu.
 
Joanna Hamdan 11130 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.