Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Nowa restauracja na gastronomicznej mapie stolicy

31 lipca zostanie otwarta pierwsza w Warszawie i trzecia w Polsce Kozlovna, w której można skosztować ulubionego piwa Czechów.

Ceska Kozlovna, mieszcząca się przy ulicy Pięknej 11, to unikalny lokal marki Kozel (Kompania Piwowarska), stanowiącej ważny element czeskiej tradycji piwnej naszych sąsiadów.

Na jej oryginalność składa się przede wszystkim wyjątkowy wystrój, przywodzący na myśl czeską hospodę.

W Ceskiej Kozlovnej będzie można poznać czeskie piwne rytuały oraz skosztować Kozla Černego z cynamonem i miodem oraz piwo Řezané, które stanowi zaskakujące połączenie jasnego i ciemnego lagera. O to, aby każdy kufel Kozla smakował tak samo jak ten w Czechach, zadbają profesjonalni tapsterzy, czyli barmani, którzy dbają w lokalach Kozlovna o najwyższą jakość serwowanego piwa.

W dniu oficjalnego otwarcia na gości będą czekały dodatkowe atrakcje, które uświetnią wieczór prowadzony przez tancerza czeskiego pochodzenia, Jana Klimenta. O walorach sensorycznych piw i czeskiej kulturze piwnej opowie mieszkańcom Warszawy ceniony piwoznawca Maciej Chołdrych, zaś o historii marki Kozel oraz znaczeniu czeskiego serwowania wypowie się Sławomir Fridel, tapster i ambasador marki. Wśród atrakcji uwzględniono również konkursy, sprawdzające znajomość czeskich powiedzeń oraz umiejętności serwingu. Nie zabraknie też tradycyjnego chrzczenia kranu, polegającego na polewaniu go piwem Kozel.

W dniu otwarcia goście lokalu będą mogli skorzystać z promocji - przy zakupie 4 kufli czeskiego lagera zostanie podana przekąska gratis.

Joanna Hamdan 13233 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.