Koral Dance Show z gwiazdami tańca

Po tanecznym spocie lodów Koral "Anytime Anyplace keep summer in you heart!" przyszła pora na taneczny konkurs.

Konkurs wideo odbywa się na stronie KoralDanceShow.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Prowadzą go wirtualnie gwiazdy Koral Dance Show specjalizujące się w różnych stylach: Agnieszka Kaczorowska-Pela, popularny tiktoker Sebastian Kowalczyk, znani z programu „You Can Dance” Majkel Kalcowski i Klaudia Antos oraz Daniel Wierzchowski, który wziął udział w tegorocznym spocie reklamowym lodów Koral.

Na landing page konkursu prezentują oni swoje choreografie, a zadanie konkursowe polega na nagraniu wideo z układem tanecznym zainspirowanym jedną z nich, w kategoriach: solo, w duecie lub w grupie, oraz zgłoszeniu wideo do konkursu.

Do wygrania w konkursie jest 300 nagród o łącznej wartości 200 tysięcy złotych, a wśród nich: konsole Nintendo SWITCH z grą Just Dance 2020, karty podarunkowe do sklepów LPP, nagrody pieniężne oraz bransoletki KDS. Na stronie www internauci mogą również codziennie oddawać głos na najlepsze ich zdaniem konkursowe wideo – na ulubieńców publiczności czekają limitowane, specjalnie zaprojektowane bransoletki KDS z unikalnym grawerowanym numerem.

Za koncepcję kreatywną akcji, współpracę z influencerami oraz obsługę konkursu odpowiada agencja Veneo, reklamą konkursu Google Ads i Facebook Ads zajmuje się Veneo Performance.

Joanna Hamdan 11123 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.