Miraculum współpracuje z Mają Hyży

Piosenkarka została ambasadorką nowej linii wód perfumowanych.

- Współpraca z Panią Mają Hyży jest dla nas kolejnym, ważnym krokiem w rozwoju marki Miraculum, najstarszej polskiej firmy kosmetycznej z prawie 100 letnią historią. Pani Mja Hyży - kobieta fascynująca, pełna pasji i ideałów - doskonale wpisuje się w świat zapachów Miraculum, dołączając do grona ambasadorek naszych marek jak przedwojenne: Pani Zofia Batycka, Pani Hanka Ordonówna czy aktualna Pani Joanna Jabłczyńska - powiedział Sławomir Ziemski, członek zarządu Miraculum.

Linię wód perfumowanych, przy tworzeniu której brała udział także ich ambasadorka Maja Hyży tworzą cztery zapachy.

Są to: Aphrodisiac, Absolute, Brilliant oraz Passion.

Kompozycje zapachowe opracowywane były z największą dbałością o każdy szczegół, we współpracy z francuskimi kreatorami z miasta Grasse – światowej stolicy perfum. Brilliant, Passion, Absolute, Aphrodisiac afirmują współczesną kobietę, zarażają pozytywną energią, celebrują wyjątkowość i niezależność. Kompozycje urzekają kwiatowymi aromatami, zaskakują akordami słodkich owoców, prowokują nutami drzewnymi - czytamy na Instagramie Miraculum.

Wszystkie perfumy można znaleźć na www.miraculum.pl.

Joanna Hamdan 11130 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.