E-sklep Hebe na rynku od roku

- Sklep internetowy Hebe to był strzał w dziesiątkę. Cieszymy się, że w ciągu zaledwie roku zyskał tak wielu nowych klientów, którzy chętnie do nas wracają - mówi Francisco Almeida, dyrektor ds. e-commerce Hebe.

Sklep internetowy Hebe ma asortyment, który obejmuje wszystkie dostępne w drogeriach Hebe kategorie i marki, w tym wiele na wyłączność.

Hebe od początku działalności stawia na dynamiczny rozwój, śledząc trendy i rozwijając ofertę, podąża za nowościami, uważnie wsłuchując się w potrzeby klientów.

Oferta na bieżąco uzupełniana jest o nowe zapachy, kosmetyki naturalne, koreańskie i dermo, a także marki makijażowe – ostatnio do portfolio Hebe dołączyła firma Inglot. Stale rozszerzana jest również oferta cenionych przez klientów produktów marek własnych, w tym linii Hebe Professional, powiększonej o bambusowe pędzle, żele pod prysznic, czy kremy do rąk.

Sieć rozszerza także możliwości realizacji zamówień składanych w e-sklepie. Będzie można je odbierać w 3 tys. nowych punktów. Umożliwia ponadto klientom odbiór zamówienia w sklepach w ciągu 2 godzin od jego złożenia lub dostarczenie do domu, również w ciągu 2 godzin.

Jak podsumowuje operator, uruchomienie sklepu internetowego to była słuszna decyzja – dzięki której sieć dotarła do wielu nowych klientów.

- Sklep internetowy Hebe to był strzał w dziesiątkę. Cieszymy się, że w ciągu zaledwie roku zyskał tak wielu nowych klientów, którzy chętnie do nas powracają - komentuje Francisco Almeida,  dyrektor ds. e-commerce Hebe. - Sprzedaż online to obecnie ogromnie konkurencyjna działalność, dlatego staramy się zachować równowagę pomiędzy atrakcyjnymi promocjami przy utrzymaniu najlepszej możliwej oferty i jakości. Potwierdziło się nasze przypuszczenie, że podejście omnichannel sprawdzi się znakomicie – dając klientom możliwość pozyskania wiedzy o naszej ofercie i jednocześnie pozostawiając im decyzję o czasie i miejscu zakupu – dodaje Francisco Almeida.

Hebe to sieć oferująca różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność. Ma bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional. Drogerie nie oferują chemii gospodarczej. 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.