Rolnik. Ketchup

Anielski i diabelski.

Rolnik jest producentem ketchupu w dwóch niezwykłych odsłonach - piekielnie ostry ketchup diabelski oraz niebiańsko łagodny ketchup anielski. Obydwa produkty sprawdzą się idealnie jako dodatek do pizzy, kanapek, wędlin, serów oraz mięs z grilla.

Ketchupy można też wykorzystać jako bazę do sosów i dipów. Ketchupy Rolnik to produkty o najwyższych walorach smakowych, przygotowane z dorodnych pomidorów. Sekret ich doskonałego smaku tkwi w aromatycznej kompozycji ziół oraz unikalnej recepturze, według której zostały przyrządzone. Oba produkty dostępne w praktycznych tubach.

Pikantny Ketchup diabelski marki Rolnik nada każdej potrawie niepowtarzalnych walorów smakowych. Świetnie komponuje się z dziczyzną i ciemnym pieczonym mięsem. Z kolei łagodny Ketchup anielski to propozycja dla wszystkich, którzy w kuchni cenią sobie delikatne, subtelne rozkosze. W połączeniu z pieczonym białym mięsem, wędliną lub serem dostarczy prawdziwie niebiańskich przyjemności.

Produkty marki Rolnik zamknięte zostały w plastikowych, estetycznych opakowaniach. Na etykiecie widnieje logo producenta oraz dorodny pomidor, nawiązujący do smaku tradycyjnego sosu. Na odwrocie poręcznej butelki, producent umieścił tabelę z wartościami odżywczymi produktu.

Cena za 500-g opakowanie wynosi 3,20 zł.

Joanna Hamdan 11106 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.