Lewiatan w nowej odsłonie

Remodelingowi poddane zostały punkty handlowe w Białobrzegach i Jedlance.

PSH Lewiatan prowadzi systematyczne działania podnoszące jakość funkcjonowania placówek handlowych. Zwiększona powierzchnia sprzedażowa, szerszy asortyment produktów pochodzących od lokalnych dostawców i nowe godziny otwarcia, to tylko niektóre z udogodnień wprowadzonych z myślą o klientach obu sklepów.

W ostatnich tygodniach pracom modernizacyjnym poddane zostały dwa sklepy podlegające Spółce Regionalnej Lewiatan Mazowsze w Białobrzegach i Jedlance. W wyniku prac modernizacyjnych sklepy zostały kompleksowo przystosowane do standardów sieci Lewiatan. Obie placówki handlowe zwiększyły powierzchnię sprzedaży ze 140 mkw. do ponad 250 mkw., dzięki czemu oferują lokalnej społeczności znacznie szerszy asortyment produktów.

- Nowa powierzchnia dała nam możliwość urozmaicenia i wzbogacenia gamy produktowej do 12 000 artykułów, spośród których duża część pochodzi od najbliższych dostawców. Szersza oferta z pewnością pozytywnie wpłynęła na naszą konkurencyjność - mówi Grzegorz Imiołek, współwłaściciel sklepu w Jedlance i dodaje - Nasi klienci bardzo pozytywnie zareagowali na zmiany, jakie wprowadziliśmy w naszym sklepie. Szczególnie cenią sobie naszą profesjonalną obsługę, przejrzystość na półkach, komfort w robieniu zakupów, dodatkową wolną przestrzeń, ale przede wszystkim świeżość i jakość towaru w atrakcyjnej cenie.

Sklepy zostały wyposażone w nowoczesne koszyki na kółkach, które gwarantują klientom komfortowe dokonywanie zakupów. W ramach remodelingu zmianom uległy także wnętrza obu placówek handlowych. W sklepach umieszczone zostały nowe wizualizacje zgodne ze standardami sieci, które pozwalają klientom na łatwe i szybkie lokalizowanie konkretnych produktów. Sale sprzedaży zostały wyposażone w energooszczędne lodówki, nowe meble oraz oświetlenie, co pozytywnie przełożyło się na ekspozycję oferowanych artykułów.

- Prace modernizacyjne sprawiły, że nasz sklep stał się jeszcze bardziej przejrzysty i przyjazny dla klientów, których z każdym tygodniem jest więcej. Szersza oferta produktowa oraz prowadzone działania marketingowe już po pierwszym tygodniu przyniosły efekt w postaci 20-procentowego wzrostu naszych obrotów - mówi Tadeusz Sarniak, właściciel sklepu Lewiatan w Białobrzegach i dodaje - W wyniku działań związanych z remodelingiem w naszej ofercie znalazło się blisko 1000 nowych produktów. Dzięki współpracy z lokalnymi dostawcami klienci zyskali dostęp do wielu świeżych, swojskich wyrobów, które są do nas dostarczane każdego dnia.

W asortymencie reotwartych sklepów Lewiatan, klienci znajdą znane i zaufane produkty pochodzące od lokalnych i regionalnych dostawców, jak świeże owoce i warzywa, pieczywo, mięso, wędliny, nabiał a także wyroby garmażeryjne, jak również szeroką ofertę produktów marki własnej Lewiatan. Poza zwiększoną powierzchnią sprzedaży, zmianom uległy także godziny otwarcia sklepów. Mieszkańcy Białobrzegów skorzystają z oferty marketu w każdą niedzielę, natomiast ze względu na wydłużony czas pracy Lewiatana w Jedlance klienci, zrobią zakupy od poniedziałku do soboty w godzinach 5:30-21:00.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan to jedna z najdłużej funkcjonujących sieci franczyzowych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek sklepów detalicznych na polskim rynku. Obecnie na terenie całej Polski zrzesza ponad 3.200 placówek handlowych zatrudniających 30 000 pracowników. W 2019 roku PSH Lewiatan zajęła 7. miejsce w rankingu „Największych pracodawców” Rzeczpospolitej. Łączne obroty, które w 2019 roku przekroczyły 13,6 mld zł, stawiają sieć w ścisłej czołówce organizacji handlowych w Polsce.

Joanna Hamdan 11106 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.