W Carrefourze zjesz i podgrzejesz obiad!

W wybranych ośmiu sklepach franczyzowych Carrefour Express Convenience w Warszawie sieć testuje nowy koncept do spółki z firmą Food Point. Chodzi o automaty ... gastronomiczne. Co to takiego?

Są to automaty do sprzedaży podgrzewanych dań gotowych, do konsumpcji na miejscu lub na wynos, które stanęły w ośmiu warszawskich sklepach Carrefour Express Convenience W tym celu Carrefour nawiązał współpracę z firmą Food Point. - Nawiązanie współpracy z firmą Food Point i wprowadzenie automatów gastronomicznych to kolejna innowacja, jaką wprowadzamy do sklepów franczyzowych Carrefour. Dotychczasowe udogodnienia, takie jak kasy samoobsługowe, scan&go czy click&collect spotkały się zarówno z dużym zainteresowaniem ze strony klientów, jak i zostały docenione przez partnerów we franczyzie – mówi Michał Florkiewicz, dyrektor sklepów convenience Carrefour Polska.

Dodaje, że wszystkie usługi oferowane w sklepach franczyzowych Carrefoura zawsze są dopasowywane do lokalizacji i potrzeb konkretnych konsumentów. Oczywiście chodzi też o budowę przewagi konkurencyjnej marki.

Automat gastronomiczny pozwala na całkowite wykluczenie bezpośredniego kontaktu człowieka z żywnością, zaczynając od produkcji dania w porcjowanej formie, podgrzania go na parze, a na sprzedaży produktu przez automat klientowi kończąc.

Jak zapewnia operator, dzięki zaawansowanej metodzie gotowania i specjalnie opracowanym przepisom, dania - przede wszystkim tradycyjne, domowe posiłki - dostępne w sklepach Carrefour Express Convenience są smaczne i zdrowe.

Porcje obiadowe przechowywane są w kontrolowanych warunkach chłodniczych, a po zakupie szybko podgrzewane – wystarczy 60 sekund. Opakowanie pozwala zjeść obiad na miejscu lub zabrać go ze sobą w podróż – wszystkie niezbędne dodatki i akcesoria znajdują się bowiem w wewnątrz opakowania.

Test usługi Food Point odbywa się w 8 sklepach w Warszawie:

  • Carrefour Express Warszawa, ul. Pory 55-57
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Ukryty Raj 1
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Żaryna 2b
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Pełczyńskiego 16
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Księcia Janusza 23
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Nugat 9
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Smoleńskiego 2
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Marywilska 62

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.