Wakacje w Carrefourze

Sieć rozpoczęła letnią akcję “Ceny dla każdego, lato na całego".

W jej ramach Carrefour przygotował dla swoich klientów szeroką ofertę wydarzeń odbywających się w sklepach sieci w całej Polsce. Dodatkowo, akcji towarzyszą promocje cenowe.

- Tegoroczne lato dla wielu z nas różni się od poprzednich. Jako Carrefour chcemy uatrakcyjnić wakacyjny czas naszym klientom, niezależnie od miejsca, w którym go spędzają. Dlatego przygotowaliśmy wydarzenia i oferty, które pozwolą m.in. podróżować kulinarnie do wielu regionów świata, ale również poznawać i doceniać polskie smaki, a także miło spędzać czas podczas wydarzeń plenerowych przez sklepami Carrefour - mówi Michał Sacha, dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowych Carrefour Polska. 

Wakacyjne propozycje Carrefour realizowane będą w kilku odsłonach. To wydarzenia i oferty promocyjne pozwalające m.in. na umilenie tęsknoty za letnimi destynacjami, które zabiorą uczestników w kulinarne podróże po różnych zakątkach globu (jak np. Targi kuchni z różnych części świata), ale również pokażą bogactwo polskiej tradycji kulinarnej, lokalnych i regionalnych produktów i wyrobów (np. Targi Produktów Regionalnych).

Nie zabraknie również okazji, które pozwolą na miłe spędzenie czasu podczas wydarzeń organizowanych na parkingach sklepów Carrefour, jak np. kino letnie, pokazy mody czy oferta food trucków.

Wakacje w Carrefour to również rabaty cenowe. Wśród nich znajdują się np. oferty dotyczące produktów z logo Carrefour - gwarancja niezmiennej ceny dla 150 produktów marki własnej. Od 15 lipca wystartuje natomiast promocja w aplikacji Mój Carrefour, w ramach której za zrobienie 5 razy zakupów produktów marki własnej za każdorazowo minimum 25 zł, odebrać można e-kupon na dowolne zakupy.          

Do soboty 11 lipca w sklepach sieci trwają Targi Świeżych Ryb, a 17 i 18 lipca Carrefour zaprasza na Targi Produktów Regionalnych.

W tym samym czasie Carrefour zorganizuje również pokazy mody swojej marki Tex.

Ostatni weekend miesiąca (24-25 lipca) to natomiast czas, w którym Carrefour zabierze swoich klientów w kulinarną podróż na południe organizując w sklepach Targi Kuchni Śródziemnomorskiej.

Szczegóły oraz lista sklepów biorących udział w powyższych wydarzeniach można sprawdzić na stronie https://www.carrefour.pl/lp-wakacje-w-carrefour.

Joanna Hamdan 11106 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.