Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Winestory szykuje 9. sklep do otwarcia

W warszawskiej Galerii Północnej na dniach otworzy się sklep z winami - polskiej sieci sklepów Winestory.

Na zdjęciu: sklep Winestory w warszawskim Wawrze

Sklepy sieci Winestory można znaleźć w Warszawie na Woli, Żoliborzu, Gocławiu, Ursynowie i Kabatach, w Wawrze, a także w okolicznych Łomiankach i Brwinowie. Informacja o nowej lokalizacji pojawiła się na stronie internetowej sieci. Punkt powstanie na parterze Galerii Północnej, w pobliżu Żabki. W ofercie znajdzie się głównie wino (ponad 600), ale także około 300 gatunków mocnych alkoholi.

Winestory to polska firma działająca na rynku od 2000 r. Pierwszy sklep otworzyła w 2006 r. Swoją ofertę opiera na bezpośrednim imporcie z winnic i bardzo subiektywnym wyborze win. Importuje rocznie około 500 000 butelek wina, sprowadzając je głównie z Włoch, Chile, Portugalii i Hiszpanii. Ma także bardzo szeroką ofertę z Francji, Australii, USA, Nowej Zelandii, Libanu, Węgier czy Argentyny. Firma chce się rozwijać poprzez franczyzę.

 

 

Katarzyna Pierzchała 3579 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.