Dwie nowe Biedronki w formacie 2.0 [GALERIA]

Eleganckie i ekologiczne - takie są sklepy sieci Biedronka na Dolnym Śląsku otwarte ponownie 9 lipca po modernizacji. Mowa o sklepach we Wrocławiu przy ul. Sułowskiej 7 i w Kiełczowie przy ul. Wrocławskiej 23D.

Jak zapewnia operator, zakupy w placówkach sieci Biedronka w formacie 2.0, który zakłada zaprojektowanie przestrzeni sklepu w sposób bardziej przyjazny dla klientów oraz dzięki bogatej ofercie produktów, to dla kupujących nie tylko większy komfort, ale także prawdziwa przyjemność.

- W trakcie remontów wcieliliśmy w życie wiele rozwiązań proekologicznych. W obu placówkach zastosowaliśmy m.in. oświetlenie LED oraz wymieniliśmy urządzenia chłodnicze na wykorzystujące ekologiczny gaz CO2 – mówi Cezary Kucper, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego sklepów Biedronka na Dolnym Śląsku.

Biedronka we Wrocławiu

Powierzchnia zmodernizowanej Biedronki to ponad 800 mkw. W sklepie zamontowano 4 kasy samoobsługowe oraz 4 kasy tradycyjne. Klienci mogą sprawdzać ceny produktów używając dwóch elektronicznych czytników. Na zmotoryzowanych czeka parking liczący 55 miejsc. Sklep we Wrocławiu przy ul. Sułowskiej jest otwarty od poniedziałku do czwartku w godzinach 6:30 – 22:00, w piątek i sobotę od 6:30 do 23:00 a w niedziele handlowe od 6:30 do 22:00.

Biedronka w Kiełczowie

Po remoncie sala sprzedaży Biedronki w Kiełczowie liczy ok. 800 mkw. W sklepie zamontowano 5 kas samoobsługowych oraz 4 tradycyjne. Do dyspozycji klientów jest parking liczący 81 miejsc. Placówka przy ul. Wrocławskiej będzie otwarta od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach 6:30 – 23:00.

Zarówno we wrocławskiej, jak i kiełczowskiej Biedronce, dla 150 osób, które jako pierwsze odwiedziły w dniu ponownego otwarcia te sklepy przygotowano specjalne upominki. Dodatkowo 9-11 lipca na klientów obu placówek czekają wyjątkowe oferty, obejmujące między innymi mięso oraz owoce i warzywa. Świeży filet z piersi kurczaka Biedronka oferuje w cenie 8,99 zł za kilogram, a banany są w cenie 1,99 zł za kilogram. 80% taniej, w cenie 0,99 zł za kilogram, można kupić pomidory. Sieć przygotowała także promocję na lody Magnum, zakładając zakup drugiej sztuki tylko za 1 zł.

 

Katarzyna Pierzchała 3579 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.