"Zdobądź kasę"

Pod takim hasłem Indykpol rozpoczyna konkurs.

Aby wziąć udział w konkursie „Zdobądź kasę” wystarczy kupić opakowanie parówek Jedynek/Jedyneczek, zachować i zarejestrować paragon na stronie www.jedynkipromocja.pl i wykonać proste zadanie konkursowe. Pula nagród w konkursie wynosi 40 000 zł.

Jedynki to pojedynczo pakowane parówki. Są idealne jako ciepły posiłek lub zimna przekąska. Nowoczesne opakowanie pozwala rozpakować je pojedynczo, co ułatwia przechowywanie i spożywanie poza domem. Jedynki to składnik posiłku zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Rodzina Jedynek stale się powiększa. Obecnie tworzą ją: Jedynki classic, Jedynki z serem, Jedynki Samo dobro bez dodatku konserwantów, Jedynki kiełbanos, Jedynki chillove oraz Jedyneczki.

Promocja trwa od 6 lipca do 30 sierpnia.

Joanna Hamdan 11130 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.