Huel. Baton

Z wegańską białą czekoladą i malinami.

Huel, wiodąca światowa marka kompletnej żywności, poszerza swoją ofertę batonów o nowy smak – białej czekolady i malin. Produkt jest wegański.

Przy zaledwie 200 kcal, miękki i ciągnący się baton przypominający biszkopt jest zrobiony z prawdziwych kawałków malin pękających w ustach i zrównoważony słodyczą rzadkich wegańskich wiórków z białej czekolady, które powstały z organicznego masła kakaowego. Baton jest bogaty w białko i złożone węglowodany, co sprawia, że jest to idealnie zbilansowana przekąska na rano, przerwę w pracy, czy też odżywczy strzał dla zapracowanych osób pracujących w terenie.

Zarówno pyszny, jak i kompletny pod względem odżywczym, baton charakteryzuje równowaga makroskładników odżywczych oraz niezbędnych witamin i minerałów potrzebnych na co dzień.

Dzięki wykorzystaniu roślinnych składników, wszystkie batony Huel są wegańskie, wyprodukowane z mąki owsianej i płatków owsianych, białka grochu i brązowego ryżu, kokosowego MCT oraz siemienia lnianego. Dodano również unikalną mieszankę niezbędnych witamin i minerałów, aby przekąska była kompletna odżywczo.

Najnowszy produkt dołącza do rodziny istniejących batonów Huel o smakach: masła orzechowego, solonego karmelu, czekolady, czekolady z pomarańczą i kawy z karmelem.

Baton z wegańską białą czekoladą i malinami wchodzi na rynek dziś, 30 czerwca, i jest dostępny na stronie https://pl.huel.com/ w cenie od 8,17 zł za sztukę.

Huel jest jedną z najszybciej rozwijających się marek w Wielkiej Brytanii, która ostatnio osiągnęła kamień milowy w postaci 100 milionów posiłków sprzedanych w 100 krajach świata. Oprócz batonów, marka oferuje odżywczo kompletne posiłki w proszku i w formacie napojów gotowych do spożycia, dzięki czemu odżywianie jest szybkie, łatwe i przystępne cenowo.

Joanna Hamdan 14372 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.