Pasaże Tesco i Mateusz Gessler

Znany kucharz i restaurator wraz z siecią centrów handlowych zabiorą klientów w kulinarną podróż.

Mateusz Gessler, który z Pasażami Tesco współpracuje od dawna, z myślą o klientach tych centrów handlowych stworzył cztery autorskie przepisy na dania z kuchni greckiej, francuskiej, włoskiej i hiszpańskiej.

Wszystkie przepisy oraz filmy z Mateuszem Gesslerem przyrządzającym w/w dania dostępne są na stronie www.pasaztesco.pl oraz na kanałach social media: @pasaztesco.

Dodatkowo przez kolejne tygodnie lipca na Fanpage’u oraz Instagramie Pasaży Tesco będzie można znaleźć podpowiedzi jak zorganizować we własnym domu tygodnie tematyczne: grecki, hiszpański, włoski oraz francuski. Z pomocą przyjdą również najemcy centrów handlowych Pasaże Tesco, u których znajdziemy szeroki wybór dodatków i akcesoriów w klimacie danego kraju.

Joanna Hamdan 10949 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.