Jantar i kasy samoobsługowe

Spółka Jantar stworzyła program Jpartner, który będzie rozwijał sieć sprzedaży kas samoobsługowych i oprogramowania dedykowanego dla branży retail.

Rozwój sprzedaży samoobsługowej oraz wieloletnie kompetencje w zakresie wdrażania kas samoobsługowych i oprogramowania dedykowanego dla retail, zaowocowały stworzeniem programu Jpartner. Jest to program partnerski, który pozwala firmom technologicznym na wdrażanie kas samoobsługowych NCR i autorskiego oprogramowania ze wsparciem Jantar. Partner programu może liczyć na obecność specjalisty Jantar w rozmowach z klientami, przygotowanie prezentacji rozwiązań samoobsługowych oraz obecność przy wdrożeniu projektu.

Współpraca w ramach Jpartner, oparta jest o jasno zdefiniowane formalne zasady, które opisują warunki współpracy i sposób rozliczania projektów. Dodatkowo partner może skorzystać z materiałów marketingowych i wsparcia we wspólnych akcjach promocyjnych.

- Jpartner to następny krok Jantar w rozwoju marek własnych. Jest tworzony w ścisłej współpracy z Jservices i Jsoftware, które odpowiadają za wsparcie naszych klientów w obszarach zaawansowanych usług informatycznych i rozwoju aplikacji – tłumaczy Przemysław Targosz, wiceprezes zarządu spółki Jantar.

 

Katarzyna Pierzchała 3538 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.