Żabka: mamy 3 miliony nagród za ponad 8 mln zł

Firma zorganizowała akcję, w ramach której aż 100 osób może wygrać nagrodę główną, czyli 12 000 zł do wykorzystania na zakupy w sklepach Żabka. Padły już pierwsze wygrane.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy kupić w sklepach sieci cztery piwa dowolnych produktów marek Heineken, Żywiec, Warka, Desperados i odebrać zdrapkę. W loterii biorą udział puszki, butelki i wielopaki. Każda zdrapka wygrywa. W puli jest ponad 3 miliony nagród o łącznej wartości ponad 8 mln zł. Konkurs trwa do 21 lipca br. lub do wyczerpania zdrapek.

Już 34 klientów ma zapewnione roczne zakupy w Żabce. Główną nagrodę, czyli roczne zakupy w Żabce o wartości 12 000 zł, „zdrapali” klienci sklepów m.in.: w Szczecinku, Bielsku-Białej, Koninie, Elblągu, Tczewie, Jasienicy, Tarnowie, Krakowie, Zamościu, Wrocławiu i Warszawie.

Do wygrania są także rabaty na produkty chętnie kupowane zwłaszcza w sezonie letnim, czyli z kategorii piwo, napoje, lody, a także na kawę czy hot-doga. Kupując większą liczbę promocyjnych produktów, klient otrzyma taką liczbę zdrapek loteryjnych, która odpowiada wielokrotności dokonanego zakupu. W ramach jednej transakcji wydawanych jest maksymalnie sześć zdrapek.

Firma Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej ponad 6100 placówek prowadzonych przez ponad 4300 franczyzobiorców pod marką Żabka. Jej sklepy są odwiedzane codziennie przez blisko 2 miliony klientów, a 12 milionów konsumentów mieszka nie dalej niż 300 m od najbliższej Żabki. W nowym formacie, wzbogaconym o szeroki wachlarz usług dodatkowych, funkcjonuje już ponad 5500 sklepów.

Katarzyna Pierzchała 3944 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.