Kumulacja promocji w Biedronce

Będzie ona obowiązywać przez cały najbliższy weekend, w tym handlową niedzielę 28 czerwca.

W tym czasie klienci Biedronki skorzystają z wielkiej kumulacji promocji, którą sieć kończy tydzień specjalnych ofert dostępnych w jej sklepach. Najpopularniejsze produkty będą oferowane w cenach o połowę niższych a dodatkowo zakupy w piątek, sobotę i niedzielę zostaną nagrodzone voucherami.

- Klienci wyposażeni w kartę Moja Biedronka, na świetnych warunkach kupią w ten  weekend zarówno artykuły spożywcze, jak i przemysłowe. Promocje, które wieńczą cały tydzień specjalnych ofert w sklepach sieci Biedronka dotyczą różnych kategorii produktów - mówi Maciej Łukowski, dyrektor Działu Zakupów i członek zarządu sieci Biedronka.

W ramach znanej akcji „Oszczędzaj Połowę” już w piątek, 26 czerwca, klienci Biedronki kupią karkówkę wieprzową Kraina Mięs pakowaną próżniowo taniej o 50%, a przy zakupie 3 soków pomarańczowych Riviva 1 l – 3 kolejne dostaną gratis.
 
Na sobotniego grilla warto nabyć Kiełbasę Śląską Kraina Wędlin 550 g, ponieważ jedno opakowanie będzie gratis przy zakupie dwóch albo udo lub podudzie kurczaka megapaka za 50% regularnej ceny. 
 
Z kolei w niedzielę w Biedronce przy zakupie 2 wybranych lodów, kolejne 2 klienci otrzymają gratis, do wyboru spośród marki Marletto: na patyku, rożki, w kubeczkach i saszetkach. Na tej samej zasadzie 2+2 w niedzielę będzie można kupić czekolady Milka w gramaturach 250 g-300 g. A przez cały weekend od piątku do niedzieli nabędą arbuza w cenie 99 gr za kilogram.
 
Jak zapewnia sieć weekendowe zakupy trafią również w gust domatorów, majsterkowiczów i klientów zainteresowanych modą. Przez wszystkie trzy dni zakup wybranych produktów za kwotę minimum 50 zł, będzie premiowany voucherem na kolejne zakupy również o wartości 50 zł, do realizacji w konkretnych dniach nadchodzącego tygodnia. Wystarczy w piątek kupić jakikolwiek produkt marki Hoffen, np. wentylator podłogowy za 69,90 zł, który może się przydać w nadchodzący, według prognoz upalny, weekend.
 
W sobotę z kolei sklep sieci Biedronka powinien odwiedzić każdy właściciel domowego warsztatu - kupując produkty Niteo za minimum 50 zł, klienci otrzymają voucher do wykorzystania na jakiekolwiek zakupy 3 lipca. Natomiast z niedzielnych okazji powinni ucieszyć się podążający za trendami w modzie - warto nabyć obuwie lub tekstylia popularnej marki Tom&Rose za minimum 50 złotych, aby otrzymać voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na kolejne zakupy 4 lipca.
 
Joanna Hamdan 10923 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.