Kaufland liczy już 224 sklepy

25 czerwca przy ul. Diamentowej w Lublinie został otwarty nowy market sieci.

Sklep przy ulicy Diamentowej to już 11. obiekt sieci, który zostanie otwarty w tym roku. Obok dotychczas funkcjonującego marketu przy ul. Droga Męczenników Majdanka oraz otwartego w połowie maja sklepu przy ul. Orkana będzie to zarazem trzeci Kaufland w Lublinie.

Kaufland zapewni klientom dostęp do kilkunastu tysięcy produktów, obejmujących liczne artykuły świeże, takie jak: owoce i warzywa, produkty mleczne, mięso, wędliny oraz sery. Wybrany asortyment będzie dostępny także przy ladzie z obsługą. Dzięki oznaczeniu alejek za pomocą kolorów i piktogramów, które znajdują się także w gazetce reklamowej, klienci będą mogli szybko i wygodnie poruszać się po sklepie.

W obiekcie zainstalowano również nowoczesne ekrany Digital Signage, na których będą wyświetlane reklamy i informacje skierowane do klientów. W trakcie zakupów będzie można skorzystać także z bezpłatnej sieci Wi-Fi, a za same zakupy zapłacić zarówno w kasach tradycyjnych, jak i czterech kasach samoobsługowych. Do dyspozycji osób odwiedzających sklep będzie również przestronny parking na ok. 250 miejsc. Na terenie marketu przewidziano także pasaż z salonikiem prasowym oraz kącikiem piekarniczo-gastronomicznym, gdzie będzie można zamówić posiłek lub kawę.

Nowy market wyróżnia się zastosowaniem technologii przyjaznej środowisku. Obiekt przy ul. Diamentowej wyposażono w energooszczędne oświetlenie LED, wykorzystano w nim również system odzysku ciepła odpadowego, który pozwala na redukcję emisji dwutlenku węgla. Ponadto klienci będą mogli skorzystać z butelkomatu, gdzie można oddać zużyte szklane butelki i w zamian otrzymać bon. W ramach działań sieci związanych z redukcją zużycia plastiku osoby odwiedzające sklep znajdą w ofercie torby zakupowe wielorazowego użytku, którymi Kaufland zastąpił jednorazowe torebki foliowe oraz wielorazowe woreczki na owoce i warzywa.

Sklep przy ul. Diamentowej będzie czynny od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe od godz. 6:00 do 23:00. Na klientów sklepu będą czekać specjalne promocje. Osoby, które zrobią zakupy za minimum 100 zł, otrzymają bon o wartości 10 zł do wykorzystania przy kolejnej wizycie. W związku z otwarciem sklepu wybrane produkty spożywcze i artykuły gospodarstwa domowego zostaną przecenione nawet o 50%.

Joanna Hamdan 10949 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.