Trzecia Biedronka w gminie Garwolin

Od czwartku 25 czerwca mieszkańcy Sulbin w gminie Garwolin (woj. mazowieckie) mogą robić zakupy w nowej Biedronce.

Sklep wyposażony jest w 8 kas w tym 4 samoobsługowe, zapewnia codziennie świeżo wypiekane pieczywo,  wydzielone strefy m.in. z warzywami, a także dużą ekspozycję produktów przemysłowych. Sklep przy ul. Warszawskiej 39 jest czynny poniedziałku do piątku w godz. 06:00 – 24:00, w soboty w godz. 06:00 – 23:30, a w niedziele handlowe (a taka będzie najbliższa, 28 czerwca) w godz. 08:00 – 21:00.

Lokalizacja placówki przy drodze ekspresowej S17, prowadzącej z Warszawy do Lublina, pozwoli na dokonywanie zakupów nie tylko mieszkańcom, ale również podróżującym przejazdem przez miasto.  
Sklep powstał w formacie 2.0. Na sali sprzedaży zostały wydzielone strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Oznaczone są też moduły z artykułami promocyjnymi.
 
 – W naszym najnowszym, trzecim już garwolińskim sklepie można znaleźć wszystko, czego konsumenci – nawet ci najbardziej wymagający – oczekują od nowoczesnej i przyjaznej sieci handlowej. Nowy sklep został zaprojektowany w zgodzie z najnowszym konceptem, dzięki czemu zakupy będą wielką przyjemnością – przekonuje Michał Makowski, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.
 
Nowy sklep w Garwolinie jest, jak zapewnia operator, przyjazny środowisku ze względu na zastosowane oświetlenie LED oraz regały chłodnicze wykorzystujące gaz CO2. Obok powstał parking z 100 miejscami dla aut (w tym dwa przeznaczone są dla osób niepełnosprawnych). Powierzchnia sali sprzedaży wynosi 800 mkw.
 
W związku z otwarciem w dniach 25–28 czerwca na klientów sieci czeka wiele okazji cenowych, np. banany w cenie 1,99 zł za kilogram, świeży filet z piersi kurczaka za 8,99 zł za kilogram (oferta tylko z kartą Moja Biedronka) czy czekolady marki Wedel w różnych smakach w cenie 1,99 zł za sztukę przy zakupie 3 sztuk. Wybierając kapsułki do prania Persil drugie opakowanie klienci otrzymają za jeden grosz. Oferta promocyjna obowiązuje do końca tygodnia lub do wyczerpania zapasów.
Magdalena Weiss 2587 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.