Aldi trafił do Leszna

Już w piątek 26 czerwca mieszkańcy wielkopolskiego Leszna będą mogli zrobić zakupy w pierwszym w tym mieście sklepie sieci Aldi.

Sklep zlokalizowany jest przy ul. Grunwaldzkiej 1A. Z okazji otwarcia przez dziewięć dni na klientów czekać będą specjalne promocje sięgające nawet 69%. Łączna powierzchnia sklepu wynosi 1200 mkw.

– Cieszymy się z debiutu w Lesznie i mamy nadzieję, że nasz sklep oraz szeroka oferta produktów marek własnych, które zostały docenione przez klientów w Wielkim Teście Produktów Aldi spotkają się również z uznaniem mieszkańców Leszna. Liczymy na to, że Aldi bardzo szybko stanie się ulubionym miejsce zakupów mieszkańców miasta i będziemy mieć okazję do tego, by otworzyć tutaj nasze kolejne placówki – mówi Dariusz Kujaczyński, kierownik sprzedaży Aldi Polska.

Od 26 czerwca do 4 lipca klienci odwiedzający nowy sklep sieci będą mieli okazję skorzystać z promocji na wszystkie produkty marek własnych Aldi. Promocją objęte zostaną m.in. Kiełbaski Norymberskie marki HoWe, oryginalne wafle holenderskie, czekolada Orzechowa Château, bio Oliwa z oliwek Gut Bio oraz sok wieloowocowy PureFruit. Dodatkowo w trakcie 9 dni świętowania klienci będą mieli okazję skorzystać również z sięgającego nawet 69% rabatu na ponad 80 produktów spożywczych. Klienci, którzy w pierwszych dniach otwarcia odwiedzą sklep otrzymają również drobny upominek w postaci torby zakupowej wielokrotnego użytku, smyczy lub żetonu do wózka.

– Od początku epidemii koronawirusa sieć sklepów Aldi przestrzega wszelkich wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Aldi wprowadziło również we wszystkich sklepach własną procedurę higieniczno-sanitarną. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów sieć zmieniła również formułę nowych otwarć – podkreślają przedstawiciele Aldi-ego. – Zrezygnowano z festiwalu grillowego, atrakcji dla najmłodszych oraz degustacji żywności. Przygotowano natomiast liczne promocje cenowe, z których klienci korzystać mogą aż przez 9 dni. Dzięki temu, możliwe jest rozłożenie ruchu klientów, którzy zawsze chętnie sięgają po specjalne oferty przygotowane z okazji otwarcia sklepów.

Sklep Aldi w Lesznie powstał zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki. Jego motywem przewodnim jest świeżość, zarówno pod kątem zaaranżowania przestrzeni, jak i asortymentu i jego ekspozycji. Sieć zadbała o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów, nowoczesny design i przestronność wnętrza. W sklepie znajdą się krajalnica do chleba oraz przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych klientach Aldi towarzyszących rodzicom w codziennych zakupach małe wózki zakupowe.

Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 – 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 – 18:00. Przy sklepie znajdzie się również parking z 54 miejscami. Na potrzeby sklepu zatrudnionych zostało kilkanaście osób.

Sieć Aldi działa głównie w zachodniej i południowej Polsce, liczy łącznie 141 sklepów i zatrudnia ponad 3 tys. pracowników.

Magdalena Weiss 2587 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.