Ceneo.pl przygotowało wyjątkową akcję dla swoich klientów

Z nowej akcji Gorące Towary, bo o niej mowa, użytkownicy Ceneo.pl będą mogli korzystać od poniedziałku do piątku, ale tylko w godzinach między 10:00 a 14:00. Sprawdź szczegóły.

Po wpisaniu w adres przeglądarki internetowej adresu www.ceneo.pl pojawią się oferty produktów z różnych kategorii produktowych w promocyjnych cenach. Niektóre z nich będą obniżone nawet o połowę - przekonuje Ceneo.pl. Liczba ofert objętych promocją będzie jednak ograniczona. Akcja to część działań promocyjnych związanych z uruchomieniem przez porównywarkę Centrum Zniżek – specjalnej strony z kodami rabatowymi na zakupy w sklepach dostępnych na Ceneo.pl w Kup Teraz.

Ceneo.pl to obecnie katalog ponad 10 milionów różnych produktów z kilkunastu tysięcy sklepów internetowych i platform zakupowych, takich jak Allegro, Amazon czy Aliexpress. Cena dla każdego klienta ma ogromne znaczenie. - Z myślą o naszych użytkownikach i partnerach stworzyliśmy więc Centrum Zniżek. Akcja Gorące Towary to tylko zapowiedź tego, jakie promocje czekają na użytkowników, którzy będą robić zakupy internetowe przy wsparciu naszego serwisu – wyjaśnia Dariusz Grabowski, dyrektor departamentu rozwoju produktów w Ceneo.pl.

Akcja Gorące Towary będzie trwała przez cały lipiec. Serwis w ramach działań "rozda" użytkownikom w sumie milion złotych.

Ceneo.pl to porównywarka cen i jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce, skupiający ponad 18 000 sklepów internetowych.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.