Spar nie zwalnia

Sieć sklepów 23 czerwca otworzyła drugą w tym miesiącu placówkę w Poznaniu.

Nowa placówka powstała w wyniku procesu rebrandingu sieci delikatesów Piotr i Paweł.

Z oferty nowego sklepu z salą sprzedaży o wielkości 1818 mkw. mogą korzystać wszyscy klienci Galerii Handlowej Malta. Jest to drugi pod względem wielkości sklep Eurospar w Poznaniu – jego całkowita powierzchnia wynosi około 2663 mkw. W placówce znajduje się 14 stanowisk kasowych, w tym 4 kasy samoobsługowe. Lokalna społeczność może także skorzystać z usługi zakupów online na stronie www.e-spar.com.pl z dowozem do domu ze sklepów.

- Marka Spar jest dla konsumentów gwarancją artykułów najwyższej jakości, w atrakcyjnych cenach. W nowym sklepie w Galerii Malta około 1/3 asortymentu stanowią produkty świeże. Na klientów czekają promocje i szeroki wybór produktów. W nowej placówce znajdują się m.in.: strefa ze świeżym pieczywem, cukiernia, lada z wędlinami, mięsem, rybami i daniami gotowymi, lodówki z nabiałem, strefa win i piw oraz świeże warzywa i owoce – od sprawdzonych producentów naszej sieci. Mamy świetne produkty marki własnej w atrakcyjnych cenach, które zainteresują także wielbicieli produktów eko i bio. Nieustannie dążymy do tego, aby jak najwięcej produktów do naszych sklepów dostarczali polscy producenci - powiedział Rob Philipson, członek zarządu Spar Group.

Proces rebrandingu sklepów Piotr i Paweł rozłożony jest na cały 2020 rok, aby zapewnić sprawność jego przebiegu. Spar dokładnie analizuje potrzeby i oczekiwania klientów sklepów w danej lokalizacji. Spółka zakłada dysponowanie 400 sklepami w ciągu 5 lat w Polsce – na bazie placówek Piotr i Paweł, a także w oparciu o nowe umowy z niezależnymi detalistami.

Joanna Hamdan 10923 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.