Danonki gotowe na lato

Aby ułatwić stworzenie mrożonej wersji Danonków, po raz kolejny pojawią się one na sklepowych półkach w towarzystwie specjalnych patyczków, które dodatkowo przybliżą dzieciom zaskakujący świat zwierząt.

Dzięki nim zamrażanie tych pożywnych serków i jogurtów jest dziecinnie proste.
 
Przyjacielski bohater marki, Danonek, towarzyszy dzieciakom od wielu lat. Tego lata przygotował wyjątkową podróż do świata zwierząt zmieniających kolor.
 
Do promocyjnych opakowań dołączone zostały ułatwiające zamrażanie produktów patyczki, które pod wpływem temperatury zmieniają kolor zupełnie tak, jak zwierzęta, których podobizny znajdziemy na nich. Kameleon, konik morski, rzekotka drzewna, ośmiornica olbrzymia i lis polarny czekają na odkrycie! Zostań znawcą świata zwierząt! Do zebrania czeka kolekcja 5 kolorowych gadżetów!

Patyczek zmieniający kolor to nie wszystko. Na każdym promocyjnym opakowań można także znaleźć informację na temat zwierzątka, którego podobizna widnieje na dołączonym do Danonków patyczku.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.