Sandra Kubicka w kampanii Kontigo

Modelka promuje autorskie perfumy stworzone dla tej sieci.

Sieć sklepów kosmetycznych Kontigo wypuściła na rynek perfumy stworzone przy współpracy z modelką, Sandrą Kubicką.

Inspiracją do powstania All Day i All Night są kontrastujące idee i definicje kobiecości, a same zapachy odzwierciedlają barwną osobowość modelki. W pracach nad perfumami modelkę wspierali jej bliscy. Towarzyszyli jej w wyborze kompozycji zapachowych najbardziej trafnie ukazujących jej charakter, a  także w czasie sesji zdjęciowej i podczas nagrania spotu reklamującego nową markę.
 
- Sandra angażowała się całym sercem w każdy etap tworzenia All Day i All Night. Miała wpływ na wszystkie elementy, jak logo czy opakowanie. Zależało jej, by nie był to produkt jedynie sygnowany jej nazwiskiem, ale autorskie perfumy, z którymi może się faktycznie utożsamiać - mówi Aneta Nowakowska z Kontigo odpowiedzialna za stworzenie marki perfum All Day i All Night.
 
All Day to woda perfumowana na dzień, urzekająca głębią eleganckiego zapachu wanilii połączonego z aromatem nut owocowych, paczuli i drzewa sandałowego. Z kolei magnetyczna kompozycja kwiatowo-orientalna All Night, z wyraźnym akcentem wanilii, jaśminu i pieprzu oraz dodatkiem płatków złota to kwintesencja nowoczesnej i niezależnej kobiety.
 
Zapachy promowane hasłem „Zdobywam dzień, uwodzę noc”, są dostępne w sprzedaży online sieci Kontigo od 22 czerwca, a od 1 lipca pojawią się na półkach ponad 30 sklepów stacjonarnych marki w całej Polsce.

Kampania promująca zapachy All Day i All Night z hasłem „Zdobywam dzień, uwodzę noc” obejmuje głównie digitalowe kanały komunikacji, w tym przede wszystkim media społecznościowe, jak Facebook, Instagram i You Tube. Na jej potrzeby powstał spot reklamowy i sesja zdjęciowa z udziałem Sandry Kubickiej. Akcja jest też wspierana przez działania PR w mediach kobiecych i lifestyle’owych.

Joanna Hamdan 10949 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.