Unilever Polska. Fixy Knorr

Sposób na porcję warzyw.

Konsumenci coraz częściej chcą wzbogacać swoją dietę większą ilością warzyw, szukając pomysłów na dania z ich dodatkiem.

W związku z tym marka Knorr postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. I tak powstały nowe Fixy Sposób na porcję warzyw Knorr, dzięki którym przygotowywanie posiłków z warzywami będzie proste i pozwoli zobaczyć znane dania z zaskakującej perspektywy.

Fixy Sposób na porcję warzyw Knorr to 3 pomysły na popularne dania: gulasz, curry i spaghetti, które dzięki nowym produktom konsumenci mogą przygotować z dodatkiem warzyw.

To kompozycje ziół i przypraw, które pomogą przekonać największych sceptyków, że warzywa sprawdzają się nie tylko jako dodatek do dania głównego, ale mogą stać się atrakcyjną bazą posiłków. Receptury Fixów warzywnych Knorr zawierają tylko naturalne składniki, bez sztucznych dodatków.

Sugerowana cena detaliczna za opakowanie wynosi 3,69 zł.
 
Katarzyna Pierzchała 3527 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.