Wedlowskie słodycze teraz także online

Ruszył sklep internetowy Pijalni Czekolady E.Wedel.

Sklep internetowy Pijalni Czekolady E.Wedel to, jak tłumaczy producent, wygodnie i praktyczne rozwiązanie przygotowane z myślą o konsumentach. Do tej pory realizacja słodkich zakupów możliwa była jedynie stacjonarnie w Pijalniach. Obecnie konsumenci mogą składać zamówienia poprzez dedykowaną stronę internetową - sklep.wedelpijalnie.pl.

Oferta oficjalnego sklepu internetowego Pijalni Czekolady E.Wedel jest bardzo różnorodna. Można tam znaleźć nie tylko klasyczne produkty, ale także wyjątkowe specjały takie jak: ręcznie robione praliny, trufle i florentynki; linie tabliczek czekolad z wyszukanymi dodatkami; pitne czekolady; ręcznie robione figurki czekoladowe; specjały Maestro Czekolady oraz Torcik Wedlowski w odsłonach na różne okazje.

Oficjalny sklep internetowy jest najnowszym rozwiązaniem wprowadzonym przez Pijalnie Czekolady E.Wedel w przestrzeni zamówień online. Pijalnie są również dostępne na platformach Glovo, Uber Eats czy Pyszne.pl.

Joanna Hamdan 10949 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.