W King Cross Praga można odebrać zakupy z IKEA

To znaczące ułatwienie zwłaszcza dla mieszkańców Pragi Południe, Wawra, Wesołej, Rembertowa oraz Otwocka czy Józefowa, którzy do tej pory na zakupy do IKEA musieli jeździć do Marek.

Punkt Odbioru Zamówień IKEA funkcjonuje w King Cross Praga przy ul. Jubilerskiej 1/3 od 17 czerwca. Lokal zajmuje 250 mkw powierzchni.

- Staramy się odpowiadać na potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów i mieszkańców Warszawy. Dlatego uruchomiliśmy Punkt Odbioru Zamówień IKEA w naszym centrum handlowym. Jest to pierwszy tego rodzaju punkt po prawej stronie Wisły. Wierzymy, że będzie znaczącym ułatwieniem zakupów dla domu i ogrodu zwłaszcza w obecnym okresie pandemii, kiedy w sposób szczególny powinniśmy dbać o swoje bezpieczeństwo i zdrowie oraz zainteresowanie remontami i upiększaniem wnętrz naszych mieszkań jest większe - mówi Tomasz Hofman, dyrektor centrum handlowego King Cross Praga.

Zamówienia do nowo otwartego Punktu Odbioru IKEA należy składać za pośrednictwem strony internetowej, wybierając odbiór w King Cross Praga. Niezależnie od liczby i wielkości paczek obowiązuje stała opłata 29 zł.

Punkt Odbioru Zamówień IKEA w King Cross Praga funkcjonuje od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe od 9:00 do 21:00.

Joanna Hamdan 13843 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.