Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Startuje Piwna Akademia Książęcego Online

To cykl warsztatów z ekspertami - Michałem Kopciem i Jakubem Wolskim.

Piwna Akademia Książęcego Online to seria zdalnych warsztatów w której Michał Kopeć oraz Jakub Wolski dzielą się wiedzą o świecie piwa i kulinariów.

Akademia to specjalistyczne warsztaty, w których do tej pory udział mogli wziąć jedynie pracownicy gastronomii podczas spotkań zamkniętych. Teraz marka postanowiła przenieść Piwną Akademię Książęcego do internetu by wiedza dostępna wyłącznie dla restauratorów trafiła do szerokiego grona odbiorców.

W pierwszej serii Piwnej Akademii Książęcego zaplanowano 24 kilkuminutowe odcinki w formule wykładów znanej np. z cyklu MasterClass. Każdy z nich ma swój motyw przewodni, który rozwijany jest przez eksperta. Epizody o kulturze piwnej prowadzone są przez Michała Kopcia, a te o kulinariach prowadzi Jakub Wolski. 

Premiera nowego odcinka Piwnej Akademii Książęcego w każdą środę na wydarzeniu na Facebooku oraz fanpejdżu marki.

Joanna Hamdan 13233 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.