Primark rekrutuje. Otwarcie już w lipcu?

Wszystko wskazuje na to, że już za miesiąc jedna z najbardziej wyczekiwanych sieci handlowych zadebiutuje w Polsce.

Firma Primark to międzynarodowa marka odzieżowa, która już od ponad roku przymierza się do otwarcia w Polsce swojego pierwszego sklepu. Ostatnio plany pokrzyżowała pandemia. Lokalizacja jest znana od dawna – to najmłodsze centrum handlowe w Warszawie: Galeria Młociny.

Już w styczniu br. Echo Investment, deweloper Galerii, poinformował, że Primark, otwierając swój pierwszy sklep, planuje utworzyć ponad 250 miejsc pracy. To bardzo dużo, choć należy wziąć pod uwagę, że sklep będzie dwupoziomowy i zajmie ogromną powierzchnię.

Teraz Primark intensyfikuje rekrutację. W piątek 5 czerwca na Facebooku pojawiły się posty sponsorowane, zachęcające do kandydowania do pracy w polskim Primarku. Poszukiwani są m.in. doradcy klienta (kobieta/mężczyzna) na pełny bądź niepełny etat. Do ich obowiązków będzie należeć przede wszystkim dbanie o ekspozycję i sprzedaż produktu. Zaletą, jednakże nie wymogiem koniecznym, jest posiadanie wcześniejszego doświadczenia w handlu detalicznym bądź obsłudze klienta. Firma gwarantuje: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, rabat pracowniczy, międzynarodowe możliwości rozwoju.

Ta oferta pracy upływa 2 lipca. To oznacza, że otwarcie sklepu Primark w Galerii Młociny jest tuż tuż. Potwierdzają to komentarze pod postem o rekrutacji.

Primark jest irlandzką firmą odzieżową, która w ciągu 50 lat nieustannego rozwoju stała się jedną z największych marek na arenie międzynarodowej. Dzięki intensywnemu rozwojowi, ma obecnie 80000 pracowników w ponad 370 sklepach w Europie i Ameryce.

Więcej o planach Primarku w Polsce jest tutaj.

Katarzyna Pierzchała 3540 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.