Action otwiera pierwszy sklep w Chrzanowie [GALERIA]

Gdzie? W Parku Handlowym Kasztelania.

Sieć dyskontów niespożywczych Action oferuje klientom często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach. Cieszy się już dużą popularnością na południu Polski, dlatego firma konsekwentnie rozwija tam sieć swoich sklepów.

Chrzanów to piąta lokalizacja sieci w Małopolsce, a jednocześnie trzecie miasto w tym regionie, do którego weszła w 2020 roku. W styczniu otworzyła sklep w Oświęcimiu, a w kwietniu w Andrychowie. - Oferta Action spotkała się tu z dużym zainteresowaniem, dlatego chcemy wzmacniać naszą obecność w tej części kraju. Wybraliśmy Kasztelanię, ponieważ jest to największy park handlowy w Chrzanowie, który dodatkowo znajduje się w strategicznym punkcie na mapie nie tylko miasta, ale także całej zachodniej Małopolski – tłumaczy Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Dodaje, że mając na uwadze dobro klientów oraz pracowników, operator zadbał o ich bezpieczeństwo, wyposażając nowy sklep w odpowiednie środki dezynfekujące oraz ekrany ochronne i oznaczenia pomagające zachować odpowiednią odległość pomiędzy odwiedzającymi.

Kilka słów o Kasztelani

Park Handlowy Kasztelania znajduje się przy ul. Szpitalnej 45, w północno-wschodniej części Chrzanowa. W sąsiedztwie jest Osiedle Niepodległości, a od ścisłego centrum miasta obiekt dzielą jedynie 3-4 minuty jazdy samochodem. Lokalizacja jest k dogodna dla zmotoryzowanych ze względu na bliskość jednej z głównych dróg miejskich oraz autostrady A4. Dzięki temu do Action z łatwością dostaną się także mieszkańcy gminy Trzebinia, w której marka nie jest jeszcze znana – zajmie im to ok. 8-10 minut jazdy autem. Odwiedzający mają do dyspozycji duży parking z aż 375 miejscami postojowymi. Dodatkowo tuż pod sklepem Action są stojaki na rowery.

Kilka słów o sklepie

Sklep Action zajmuje największą powierzchnię (972 mkw.) spośród wszystkich najemców Kasztelanii. Klienci znajdą tu bogaty asortyment podzielony na 14 kategorii, w tym żywność, artykuły do pielęgnacji ciała, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt. 2/3 produktów dynamicznie rotuje, a ponadto w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych artykułów. Obecnie w promocji są akcesoria do domu i ogrodu. Sklep Action w Parku Handlowym Kasztelania jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 20:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00.

Kilka słów o Action

Action to międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych z 1600 sklepami w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. We wszystkich krajach zapewnia pracę ponad 50 000 osób, z czego 41 000 jest zatrudnionych bezpośrednio przez Action. W 2019 roku całkowita sprzedaż netto wyniosła 5,1 mld euro. Około jedna trzecia z ponad 6000 produktów w sklepach Action jest częścią standardowego asortymentu. Cała reszta szybko się zmienia, a dodatkowo każdego tygodnia firma wprowadza na półki ponad 150 nowych artykułów. Asortyment obejmuje produkty z 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel.

Action oferuje wiele różnych marek, zarówno tych znanych, jak i własnych. W Polsce prowadzi 68 sklepów i zatrudnia ponad 1000 osób.

 

Katarzyna Pierzchała 3540 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.