Ruszył Vendo Park w Płocku

Wśród jego najemców są miedzy innymi Lidl, KiK i Pepco, a wkrótce dołączy do nich marka Tedi.

To już szósty, po Ostrołęce, Pułtusku, Kobyłce, Mińsku Mazowieckim i Milanówku park handlowy wybudowany przez Trei Real Estate Poland na Mazowszu i siedemnasty obiekt sieci Vendo Park w skali kraju.

Łączna powierzchnia zabudowy nowo otwartego Vendo Parku przy ul. Portowej 3 w Płocku wynosi 4 500 mkw. Całkowity koszt inwestycji to 6,7 mln euro. Do dyspozycji najemców oddano 4 200 mkw. powierzchni, z czego ponad 2 000 mkw. zajmuje Lidl. Poza KiK i Pepco, ofertę zakupową parku handlowego wzbogaci także sklep marki Tedi, którego otwarcie zaplanowano nieco później.
 
Vendo Park wraz z Lidlem zapewniają kupującym łącznie ponad 120 miejsc parkingowych.
 
Budowa inwestycji Trei rozpoczęła się w październiku ubiegłego roku, a jej generalnym wykonawcą była firma JMS.

Międzynarodowa grupa Trei Real Estate, z siedzibą w Niemczech, rozwija sieć Vendo Parków w Polsce i Czechach. Łącznie powstało już 27 obiektów, z czego aż 17 zlokalizowanych jest w naszym kraju. Deweloper planuje w roku 2020 otworzyć jeszcze pięć kolejnych parków handlowych w Polsce.

Joanna Hamdan 12113 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.