Chorten rozszerza współpracę z siecią Multi Food

Teraz sklepy w całej Polsce mogą korzystać z promocji dostępnych w ponad 30 hurtowniach specjalizujących się w obsłudze rynku mięsa i wędlin.

- Multi Food to dla nas strategiczny dystrybutor, z wieloletnim doświadczeniem, który od 10 lat wspiera rozwój Grupy Chorten, niezawodnie dostarczając do naszych placówek mięso bardzo wysokiej jakości i wędliny, po które chętnie sięgają klienci. Wzmocnienie współpracy jest dla nas szczególnie ważne w momencie, gdy intensywnie postępuje nasza ekspansja na kolejne województwa. Jesteśmy przekonani, że właściciele naszych kolejnych sklepów partnerskich znajdą w hurtowniach sieci Multi Food profesjonalną opiekę i dobrą ofertę w atrakcyjnych cenach - podkreśla Krzysztof Pakuła, prezes Grupy Chorten.

Obecnie Multi Food tworzy sieć 34 hurtowni. Oferują one szeroki asortyment mięsa drobiowego, wieprzowego, wołowego i dziczyzny oraz wędlin z marki własnej Swojscy, a także topowych producentów takich jak m.in.: Animex, Cedrob, Duda, Tarczyński, Indykpol, Olewnik czy JBB Bałdyga. Atutem współpracy są sprawna logistyka, codzienne dostawy i mięso często z własnych rozbiorów, dzięki czemu detaliści szybko mogą zaoferować konsumentom towar najwyższej świeżości i jakości. Ponadto sieć dystrybucji hurtowni Multi Food pokrywa się z kierunkami rozwoju sklepów wchodzących do Grupy Chorten.

Obecnie Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten skupia już 1935 placówek niezależnych detalistów.

Joanna Hamdan 10939 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.