Jajka specjalnie dla dzieci

Juniorkovo - bo nich mowa - to najnowsza marka w portfolio Ferm Woźniak.

Jak przekonują przedstawiciele Ferm Woźniak, Juniorkovo jest marką przyjazną zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Dzieci zauważą kolorowe, przyjazne opakowania, a rodzice zyskają pewność, że wybrany przez nich produkt nie tylko zaspokoi zapotrzebowanie energetyczne ich pociech, ale – co najważniejsze - będzie dla nich w pełni bezpieczny.

- Nadzieje, jakie wiążemy z marką Juniorkovo są dwojakiego rodzaju: po pierwsze, chcemy nauczyć dzieci, że “fajne”, kolorowe, produkty znajdują się nie tylko w alejce ze słodyczami. Będziemy przekonywać, mam nadzieję skutecznie, że “zdrowe”, nie znaczy “nudne”. Zdrowy posiłek może i powinien kojarzyć się dobrze - mówi Barbara Woźniak, pełnomocnik zarządu Fermy Woźniak.

- Naszym drugim, nie mniej ważnym, celem jest przekonanie rodziców, że znak Juniorkovo to synonim jakości i bezpieczeństwa. Jak w przypadku wszystkich jaj, pochodzących z Ferm Woźniak, również produkt sygnowany tym znakiem, podlega rygorystycznej kontroli - zarówno publicznych służb weterynaryjnych oraz sanitarno-epidemiologicznych, jak i naszych wewnętrznych struktur, realizujących prewencyjne procedury kontroli jakości w ramach systemu Eggida - zapewnia Barbara Woźniak i dodaje, że tylko w ten sposób producent może zagwarantować najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa mikrobiologicznego.

Jaja Juniorkovo pochodzą od kur z chowu ściółkowego i są karmione paszą, stworzoną specjalnie na potrzeby Ferm Woźniak. Firma posiada własną mieszalnie pasz właśnie po to, aby przygotować pokarm, który zapewni optymalny rozwój niosek i, w efekcie, najwyższą możliwą jakość jaj.

Jaja Juniorkovo od Ferm Woźniak pochodzą z chowu ściółkowego. Jedno opakowanie zawiera sześć sztuk jaj klasy A, rozmiar M.

Joanna Hamdan 11235 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.