Sieć Vision Express większa o cztery nowe salony

Dołączyły do niej salony znajdujące się w Chełmie, Otwocku, Siedlcach oraz Kędzierzynie Koźlu, z czego pierwsze trzy są w nowo powstałych centrach handlowych. W drugiej połowie roku planowane są następne otwarcia.

Na zdjęciu: Thanos Iliopoulos dyrektor generalny Vision Express Polska

Łącznie sieć Vision Express liczy już 228 punktów sprzedaży i usług medycznych zlokalizowanych w 115 miastach. Działa na polskim rynku od 26 lat, w 2019 r. firma docierała ze swoją ofertą do klientów w 222 salonach, zlokalizowanych w ponad 100 miastach. W pierwszym kwartale br. liczba ta wzrosła do 224, natomiast ostatnio otwarto cztery nowe punkty. Chodzi o salony w Galerii Chełm (o powierzchni 72 mkw.), Galerii Kupieckiej w Otwocku (73,5 mkw.), Stop Shop w Siedlcach (48,3 mkw.), i w CH Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu (73,19 mkw.).

- Chcemy docierać do jak najszerszego grona Polaków, szczególnie w dobie panującej pandemii COVID-19, kiedy to dostęp do profesjonalnych usług z zakresu ochrony wzroku oraz do produktów najwyższej jakości jest tak kluczowy – wyjaśnia Thanos Iliopoulos, dyrektor generalny Vision Express Polska. - Po blisko dwumiesięcznej obowiązkowej przerwie, w maju wszystkie nasze salony na nowo powitały klientów, z czego dla czterech punktów były to pierwsze otwarcia – dodaje.

Iliopoulos zapewnia też, że przed ponownym otwarciem wszystkie salony zostały dostosowane do wytycznych wskazanych w Ustawie o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych. Sieć wprowadziła wewnętrzną procedurę sanitarną, która obejmuje wszelkie środki bezpieczeństwa oraz czynności zapewniające ochronę zdrowia, w tym m.in. dostosowanie odpowiedniej liczby klientów przebywających w tym samym czasie w salonie do jego powierzchni.

- Jako placówki świadczące usługi medyczne doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi obowiązujących standardów sanitarnych. Czynności wymagające niezwykłej ostrożności i wysokiej higieny są na stałe wpisane w funkcjonowanie naszych salonów – podkreśla dyrektor generalny Vision Express.

W asortymencie istniejących oraz nowo powstałych salonów znaleźć można szeroki wybór okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych, zarówno światowych jak i własnych marek, a także bogatą ofertę soczewek kontaktowych.

W drugiej połowie roku planowane są następne otwarcia.

 

Katarzyna Pierzchała 3702 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.