Energizer w nowej promocji z TIDAL

Akcja potrwa do końca sierpnia.

Mechanizm promocji jest jak zwykle prosty. Wystarczy kupić dowolny produkt Energizer, zarejestrować zakup na stronie internetowej kampanii www.sluchajdluzej.com i otrzymać prezent - 2 kody dla 2 osób upoważniające do subskrypcji TIDAL Premium przez 60 dni każdy.

Aby wykorzystać kody, należy założyć konto w serwisie TIDAL na www.offer.tidal.com/voucher i postępować zgodnie z zawartymi tam instrukcjami. TIDAL to dostęp do ponad 60 milionów utworów oraz 250 tysięcy wysokiej jakości wideo, w tym gotowych playlist do trenowania, biegania, słuchania muzyki w pracy czy na wakacjach.

Promocja komunikowana jest w social mediach oraz w punktach sprzedaży.

Za kreacje, prowadzenie kampanii i zakup mediów odpowiada agencja Plej, obsługująca markę Energizer w social mediach od 2016 roku.

Szczegóły na www.sluchajdluzej.com

Joanna Hamdan 10932 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.