Roleski. Sosy z serii Street Food

Do frytek.

Sosy Street Food Roleski proponują nam najciekawsze doznania kulinarne z ulic różnych zakątków globu. Dwa sosy do frytek – belgijski oraz curry to dodatki, które sprawią, że we własnej kuchni poczujemy się jak kuchmistrz street fooda.

Sos do Frytek Belgijski Roleski podkręcony jest dodatkiem musztardy i miodu – bez glutenu, GMO, konserwantów i glutaminianu sodu. 

Z kolei Sos do Frytek Curry od Roleski także nie zawiera glutenu, GMO, konserwantów oraz glutaminianu sodu, a dzięki perfekcyjnie połączonym składnikom, charakterystycznej kwaskowości octu i aromatycznej mieszance przypraw curry, komponuje się doskonale zarówno z frytkami, jak i z grillowanym drobiem, kanapkami czy słonymi przekąskami.

Ekologiczne, produkowane w Polsce sosy Street Food Roleski do frytek gwarantują niepowtarzalny smak przekąsek z Food Trucków, które z pewnością zadowolą wszystkich domowników.

Joanna Hamdan 10935 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.